960x960mm Εξωτερική οθόνη LED οθόνης τοίχου 3840Hz Pixel Pith P5MM
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | CHARMING |
| Πιστοποίηση: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | P5 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη θήκη |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | P5 Οθόνη LED εξωτερικού χώρου | Pixel Pitch: | 5mm |
|---|---|---|---|
| Φρεσκάρω: | 1920/3840HZ | Μέγεθος πίνακα: | 960*960 χλστ |
| Κλίμακα του γκρι: | 14-16bit | Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |
| Υλικό: | Αλουμίνιο | Σύστημα Ελέγχου: | NOVA Star |
| Επισημαίνω: | 960mm Εξωτερικός τοίχος βίντεο LED,5 ΜΜ Εξωτερικός τοίχος βίντεο LED,3840 Hz Οθόνη τοίχου LED Εξωτερική |
||
Περιγραφή προϊόντων
960*960MM Pixel Pith 5MM Εξωτερικό LED Video Wall Υψηλή ανανέωση 3840Hz
Περιγραφή του προϊόντος
1.Σχεδιασμός χωρίς ραφές
Τελειωμένα τυποποιημένα ντουλάπια, χωρίς προφανείς ραφές μεταξύ των ντουλαπιών, πιο όμορφη επίδραση.
2Καλό υδροστεγές σχεδιασμό.
Σχεδιασμένο με αδιάβροχο καουτσούκ στην πόρτα, με αδιάβροχο καπάκι στην κλειδαριά.
3. Υψηλή ανανέωση 3840Hz
4.Άλλες χημικές ενώσεις
Το ντουλάπι είναι από κράμα αλουμινίου, ελαφρύτερο και δεν σκουριάζει.
5.Καλή διάχυση θερμότητας
6Χρησιμοποιώντας υψηλής ποιότητας λάμπα LED
![]()
Τεχνικές προδιαγραφές
| Αριθμός τύπου | Επενδύσεις |
| Μέγεθος (MM) | 960x960x128MM |
| Δύναμη μέγιστη (W) | 900W |
| Βάρος του ντουλαπιού ((KG) | 30 κιλά |
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz) | 1920/3840Hz |
| Πιξέλες Πίτσα ((MM) | 5 mm |
| Καθορισμός LED | SMD1921 |
| Πιξέλες (pixel density) ((Dot/M2) | 40000Dot/M2 |
| Φωτεινότητα ((CD/M2) | 5500CD |
| Γωνία θέασης | 140° |
| Ποσοστό IP | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διατήρηση | Γύρνα πίσω. |
| Επίπεδο γκρι | 14-16Bit |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Ζωή | ≥100000 ώρες |
| Εργασιακή τάση | AC110V/220V, 50/60Hz |
Εμφάνιση λεπτομερειών
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογή με σκηνή, εκδήλωση, συναυλία, έκθεση, εκκλησία, συγκεντρώσεις, απονομές βραβείων...
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Ποιότητα του προϊόντος
Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες μια ολοκληρωμένη λύση παράδοσης προϊόντων που σχετίζονται με σειρές.
Μπορούμε να προσφέρουμε στους πελάτες προϊόντα υψηλής ποιότητας που τους επιτρέπουν να ουρλιάζουν.
Μπορούμε να προσφέρουμε στους πελάτες δωρεάν εγγύηση ενός έτους, και να υποστηρίξουμε την ανανέωση.
2Καλύτερη εξυπηρέτηση.
Μπορούμε να παρέχουμε εξατομικευμένη 24ωρη υπηρεσία online.
Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες δωρεάν καθοδήγηση εγκατάστασης και τεχνική υποστήριξη.
Είμαστε πρόθυμοι να παρέχουμε σε όλες τις χώρες και περιοχές του κόσμου προϊόντα και τεχνική υποστήριξη σήμερα, το προϊόν μας έχει καλύψει περισσότερες από 100 χώρες και περιοχές.
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Ποιο είναι το MOQ σας; Μπορώ να παραγγείλω μικρή παραγγελία QTY την πρώτη φορά;
Α: Για νέους πελάτες, η μικρή ποσότητα παραγγελίας γίνεται δεκτή την πρώτη φορά.
Ε. Μπορώ να τοποθετήσω μερικά δείγματα για δοκιμή και έλεγχο πριν από την τοποθέτηση της παραγγελίας;
Α: Ναι, είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να πάρετε τα δείγματα.
Ε3.Ποιος όρος πληρωμής;
Απ: Συνήθως προτιμούμε L / C, T / T για μαζική παραγγελία, και Paypay για δείγματα.
Ε.Π. Πόσα χρόνια εγγύηση έχετε για τα προϊόντα σας;
Α: Για τα περισσότερα από τα προϊόντα μας, μπορούμε να προσφέρουμε 3 χρόνια εγγύηση. Για εμπορικό φως, 2 χρόνια εγγύηση.
Μπορείτε να κάνετε προϊόντα ODM, OEM;
Α: Ναι, η παραγγελία ODM, OEM είναι αποδεκτή.
Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για προϊόν φωτισμού;
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε7: Σε ποια αγορά πουλάτε τα προϊόντα φωτισμού σας;
Α: Τα προϊόντα μας Pixel είναι καυτή πώληση στην Ευρώπη, Νότια Αμερική, Αυστραλία,

