220V των υπαίθριων οδηγήσεων κόμματος τηλεοπτική επίδειξη φωτεινότητας 3840Hz τοίχων P3.91 υψηλή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 PC |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Περίπτωση χαρτοκιβωτίων, ξύλινη περίπτωση, περίπτωση πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 PC την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Διάσταση (mm): | 500×500×86MM/500*1000MM | Μέγιστη ισχύς (W): | 200W/400W |
|---|---|---|---|
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz): | 3840Hz / 1920Hz | Pixel pixel (mm): | 3,91 mm |
| Επίπεδο Προστασίας: | IP65 | Υλικό ντουλαπιού: | Χυτό αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα | Μέθοδος συντήρησης: | Πίσω συντήρηση |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 10%~90% RH | Διάρκεια ζωής: | ≥50000 Ώρες |
| Επισημαίνω: | 220V τηλεοπτικός τοίχος των οδηγήσεων,Diecast τηλεοπτικός τοίχος των οδηγήσεων αλουμινίου,Τηλεοπτική επίδειξη 86mm τοίχων οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
1. IP: IP 65 / Εξωτερικό
2. Ταχύτητα ανανέωσης ((Hz): 3840Hz
3Μέθοδος συντήρησης: Συντήρηση πίσω
4Δραστηριακή τάση: AC 110V/220V,50/60HZ
5. Πιξέλες Πίτσα ((MM): 3,91 mm
![]()
![]()
Έχουμε 2 μεγέθη: 500*500mm και 500*1000mm
![]()
Υπερ λεπτή, πάχος μόνο 86mm
![]()
Βάρος: 8,6kg / 14,8 kg ένα ντουλάπι, ένα άτομο μπορεί να μεταφέρει, εξοικονομώντας χρόνο και προσπάθεια.
![]()
Δείξτε όλα τα είδη λέξεων, κειμένου, γραφικών, εικόνας, βίντεο, 2D, 3D κινούμενα σχέδια και άλλες πληροφορίες με τον υπολογιστή σας κάνει συγχρονικά.
Λεπτομέρειες για το προϊόν
![]()
![]()
Το γοητευτικό LED μοντέλο οθόνης και το ντουλάπι κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας υλικό καλύτερης ποιότητας, φτιάχνουμε το μοντέλο και το ντουλάπι από μόνοι μας.
![]()
Η μοναδική κλειδαριά φέρνει μεγαλύτερη επίπεδεια και κάνει τις οθόνες LED μια πλήρη οθόνη.
![]()
Σχεδιασμός προστασίας γωνίας αποφεύγει τυχόν χτυπήματα για τις μονάδες γωνία, 100% προστασία LEDs.
Παράμετροι προϊόντος
| Αριθμός τύπου | K3.91 |
| Μέγεθος (MM) | 500 × 500 × 86MM/500 × 1000 × 86MM |
| Μέγιστη ισχύς (W) | 200W / 400W |
| Βάρος του ντουλαπιού ((KG) | 8 κιλά / 14,5 κιλά |
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz) | 3840Hz / 1920Hz |
| Πιξέλες Πίτσα ((MM) | 3.91MM |
| Πρότυπο LED |
SMD1921
|
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 Σάρωση |
| Πιξέλες (pixel density) | 65536 σημείο/μ2 |
| Φωτεινότητα ((CD/m2) | ≥4500 CD/m2 |
| Γωνία θέασης | 140° |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέθοδος συντήρησης | Συντήρηση της πλάτης |
| Επίπεδο γκρι | 14-16 Μπιτ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10%-90% RH |
| Ζωή | ≥50000 ώρες |
| Εργασιακή τάση |
Δυναμικό ρεύματος: |
Προφίλ εταιρείας
Η Charming LED είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής ψηφιακών σημάδια&διαφημιστικές πινακίδεςΑν ψάχνετε για μια ψηφιακή LED πινακίδα ή πινακίδα διαφήμισης,Η Charming LED Displays έχει τις γνώσεις και την εμπειρία για να σας βοηθήσει να πάρετε την καλύτερη απόφαση για τηνεπιχειρηματικότητας. Διακρίνεται από τους ανταγωνιστές με τα ζωντανά και ελκυστικά προϊόντα LED και τις λύσεις ηλεκτρονικών πινακίδων.
![]()
Η τεχνολογία Charming LED παρέχει τις καλύτερες διαδικτυακές υπηρεσίες στους πελάτες. Είμαστε πάντα έτοιμοι να σας βοηθήσουμε όταν μας χρειάζεστε.Συνεργαζόμαστε με τους κορυφαίους φορείς logistics που εξασφαλίζουν την ταχύτερη και ασφαλέστερη παράδοση των προϊόντων σας..
![]()
![]()
Συσκευή:
![]()
Τι προσφέρουμε στον πελάτη;




