Εξωτερικό εσωτερικό LED P2.604 P2.98 P3.91 Σκηνή οθόνης LED
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P2.6 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 PCS |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 PCS την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου (Dot/㎡): | 147929Dot/m2 Pixel | Βάρος του ντουλαπιού ((KG): | 7.5 κιλά |
|---|---|---|---|
| φωτεινότητα ((CD/m2): | 1000CD/M ² | Πρότυπο LED: | SMD 2020 Τυποποιημένες λάμπες |
| Μέθοδος συντήρησης: | Πίσω συντήρηση | Επίπεδο προστασίας: | IP50 σε εσωτερικούς χώρους |
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz): | 3840 Hz-7680 Hz | Διάσταση (χιλ.): | 500x500x86MM/500x1000x86MM |
| Επισημαίνω: | P2.98 Εσωτερική εξωτερική οθόνη LED,P2.604 Εσωτερική εξωτερική οθόνη LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
Οθόνη LED αλουμινίου χυτού για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους P2.604 P2.98 P3.91 με εύκολη συντήρηση για ενοικίαση
![]()
Μίγμα προϊόντων:
Η δομή του προϊόντος επισημαίνεται όπως φαίνεται στην παρακάτω εικόνα:
![]()
Εφαρμογή:
--- Διαφήμιση εσωτερικού χώρου, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες.
--- Αθλητικά γυμναστήρια, γήπεδα, παιδικές χαρές, σχολικές εκκλησίες.
--- Σόου-μπίζνες, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών σε πόλεις.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και τερματικοί σταθμοί επιβατών σιδηροδρομικών σταθμών.
Η επίδειξη των λεπτομερειών:
Εδώ είναι τα πιο εξέχοντα χαρακτηριστικά του προϊόντος μας:
![]()
![]()
![]()
![]()
Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης σας προσφέρει πιο φωτεινά και άνετα συναισθήματα.
Η εξαιρετικά υψηλή ευκρίνεια μπορεί να θαμπώσει τα μάτια σας.
Η εξαιρετικά ευρεία γωνία θέασης σας επιτρέπει να απολαμβάνετε γύρω απόψεις.
Τα προϊόντα διαθέτουν ντουλάπι από χυτό αλουμίνιο, οπή σύνδεσης σκαλωσιάς, σχεδιασμό κλειδώματος τόξου, γωνία κατά της σύγκρουσης, μπορούν να προστατεύσουν με ακρίβεια το κουτί και να διασφαλίσουν την αποτελεσματική λειτουργία του.
Δεδομένα προϊόντος:
Ορισμένα δεδομένα μπορούν να υποστηρίξουν την ισχύ του προϊόντος μας
| Αριθμός Τύπου | P260 |
| Διάσταση (MM) | 500x500x86MM |
| Pixel Pitch (MM) | 2.6MM |
| LED Standard | SMD1515 |
| Λειτουργία Σάρωσης | 1/32 Scan |
| Πυκνότητα Pixel (Dot/m²) | 147456 Dot/m² |
| Μέγιστη Ισχύς (W) | 400W |
| Βάρος Ντουλαπιού (KG) | 8KG |
| Ρυθμός Ανανέωσης (HZ) | 3840Hz |
| Φωτεινότητα (CD/m²) | 600CDm² |
| Γωνία Θέασης | 140° |
| Επίπεδο Προστασίας | IP50 |
| Επίπεδο Ντουλαπιού | Χυτό αλουμίνιο |
| Μέθοδος Συντήρησης | Συντήρηση από πίσω |
| Επίπεδο Γκρι | 16Bit |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20~40â |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10%-90%RH |
| Διάρκεια Ζωής | ≥50000 Ώρες |
| Τάση λειτουργίας | AC 110V/220V,50/60HZ |
Προϊόν Χαρακτηριστικά:
1. Χυτό αλουμίνιο, ισχυρό άκαμπτο, δεν παραμορφώνεται εύκολα, πιο ακριβής σύνδεση.
2. Εξαιρετικά λεπτό, πάχος μόνο 86mm.
3. Ελαφρύ, ντουλάπι 500*500mm μόνο 8 kg.
4. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η κλίμακα του γκρι διασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη.
![]()
Εγγύηση:
Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες, τα ανταλλακτικά μας για δύο ολόκληρα χρόνια. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα τροποποιήσουμε όλα τα προϊόντα μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λάθος με αυτά. Παρέχουμε συντήρηση εφ' όρου ζωής και χρεώνουμε μόνο για τις πρώτες ύλες. Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση τεχνολογίας, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο. Παρέχουμε επίσης το εγχειρίδιο λειτουργίας, το λογισμικό, την έκθεση δοκιμών και ούτω καθεξής. Θα παρασχεθεί οποιοδήποτε σχετικό σχέδιο CAD για το πώς να επισκευαστεί η οθόνη και κάποιες άλλες εξειδικευμένες προτάσεις.
Ελπίζουμε να θέλετε να μάθετε για την Charmingled:
![]()
![]()
![]()
Ε2: Μπορώ να την προσαρμόσω;
Ε3: Ποια είναι η τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο οθόνης;
Ε4: Ποια είναι η εγγύηση;
Ε5: Πόσες ημέρες για παραγωγή;
Ε6: Πώς να τη λειτουργήσετε και να τη χρησιμοποιήσετε;
Καλώς ήρθατε να ρωτήσετε για περισσότερες πληροφορίες. Παρέχουμε καθοδήγηση μέσω βίντεο και απομακρυσμένη βοήθεια.





