Αδιάβροχη πλήρης χρώσης εξωτερική ευέλικτη οθόνη LED P3.91 3500CD για εκδηλώσεις σκηνής
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.19 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 8 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοθήκη, Ξύλινη Θήκη, Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τεμάχια την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Συχνότητα ανανέωσης: | 7680 Hz | Μέγεθος ντουλαπιού: | 500*500*87 χλστ |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ | Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 dot/㎡ |
| Μέγεθος Led: | SMD1921 | Θέρμανση εργασίας οθόνης: | -20 ~ 60 ℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH | Εργασιακή τάση οθόνης: | Δυναμικό ρεύματος: |
| Επισημαίνω: | Τηλεοπτικός τοίχος των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων,P3.91 Πίνακας οθόνης LED,Φωτογραφικό τοίχωμα LED της εκδήλωσης σκηνής |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αδιάβροχη πλήρης χρώσης εξωτερική ευέλικτη οθόνη LED P3.91 3500CD για εκδηλώσεις σκηνής
Παράμετροι προϊόντος
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Συχνότητα ανανέωσης | 7680Hz |
| φωτεινότητα οθόνης | ≥3500 CD/m2 |
| Αξία IP | IP65 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65536 σημείο/μ2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας οθόνης | -20~60°C |
![]()
![]()
Πληροφορίες για το προϊόν:
1- Πατενταρισμένη τεχνολογία, ιδιωτική λειτουργία, μοναδικό σχέδιο
2Απομαγνητισμός με ένα κουμπί, ταχύτερη εγκατάσταση.
3. Υψηλός ρυθμός ανανέωσης (15360Hz)
4 σχεδιασμός ντουλάπι μπορεί να συνδεθεί όλα μαζί
Γνωρίζω για το Charmingled
Η Charming LED είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής ψηφιακών πινακίδων και διαφημιστικών πινακίδων με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον τομέα.Η Charming LED Displays έχει τις γνώσεις και την εμπειρία για να σας βοηθήσει να πάρετε την καλύτερη απόφαση για την επιχείρησή σας.. Διακρίνεται από τους ανταγωνιστές με τα ζωντανά και ελκυστικά προϊόντα LED και τις λύσεις ηλεκτρονικών πινακίδων.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



