Υψηλή ανανεωτικότητα Τεχνολογία GOB Δείκτης LED αφίσας αναδιπλούμενης με έξυπνο κινητό έλεγχο
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P1.86, P2, P2.5 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοθήκη, Ξύλινη Θήκη, Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τεμάχια την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Γωνία προβολής: | 140° | Επίπεδο Προστασίας: | IP43 |
|---|---|---|---|
| Υλικό καλωδίου: | Κράμα αργιλίου | Μέθοδος συντήρησης: | Μπροστινή συντήρηση |
| Γκρίζο επίπεδο: | 14-16 bit | Θερμοκρασία εργασίας: | -20~40°C |
Περιγραφή προϊόντων
Αναδιπλούμενη Οθόνη LED Πόστερ με Υψηλό Ρυθμό Ανανέωσης, Τεχνολογία GOB και Έξυπνο Έλεγχο μέσω Κινητού
Προηγμένη αναδιπλούμενη οθόνη LED πόστερ με τεχνολογία υψηλού ρυθμού ανανέωσης, προστασία GOB και έξυπνο έλεγχο μέσω κινητού για ανώτερη απόδοση απεικόνισης.
- Υψηλός Ρυθμός Ανανέωσης
- Τεχνολογία GOB
- Έξυπνος Έλεγχος μέσω Κινητού
| Παράμετρος | P1.86 | P2 | P2.5 |
|---|---|---|---|
| Βήμα Pixel (mm) | 1.86mm | 2mm | 2.5mm |
| Πρότυπο LED | SMD1515 | SMD1515 | SMD2020 |
| Λειτουργία Σάρωσης | 1/43Scan | 1/40Scan | 1/32Scan |
| Πυκνότητα Pixel (κουκκίδες/m) | 288906 | 202500 | 160000 |
| Φωτεινότητα (CD/m²) | 600 | 600 | 800 |
| Διάσταση | 640*1920*490mm |
| Μέγιστη Ισχύς | 600W |
| Βάρος Κουτιού | 48.8kg |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 7680Hz |
- Συνδέστε τα κουτιά στο απαιτούμενο μέγεθος και σχήμα, ευθυγραμμίζοντας τις οπές με τους γρήγορους συνδέσμους για την ασφάλιση των κουτιών
- Προσδιορίστε τα καλώδια τροφοδοσίας και σήματος, στη συνέχεια εισάγετέ τα στις αντίστοιχες συνδέσεις του κουτιού
- Συνδέστε τα κύρια καλώδια σήματος και τροφοδοσίας στον υπολογιστή και τον ελεγκτή, στη συνέχεια κάντε τον εντοπισμό σφαλμάτων στην οθόνη για επιτυχή λειτουργία
Προσφέρουμε πολλαπλές επιλογές συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένων χαρτοκιβωτίων, ξύλινων κιβωτίων και θηκών πτήσης. Διαφορετικά προϊόντα διαμορφώνονται με κατάλληλη συσκευασία για να διασφαλιστεί η βέλτιστη προστασία της οθόνης κατά τη μεταφορά.




