Ενεργειακά Αποδοτική και Ανθεκτική στις Καιρικές Συνθήκες Εξωτερική Οθόνη LED Βίντεο Κατάλληλη για Διαφήμιση, Συναυλίες, Αθλητικές Εκδηλώσεις και Μεγάλες Υπαίθριες Συγκεντρώσεις
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | CHARMING |
| Πιστοποίηση: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | P5 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 2 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | P5 Οθόνη LED εξωτερικού χώρου | Pixel Pitch: | 5mm |
|---|---|---|---|
| Φρεσκάρω: | 1920/3840HZ | Μέγεθος πίνακα: | 960*960 χλστ |
| Κλίμακα του γκρι: | 14-16bit | Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |
| Υλικό: | Αλουμίνιο | Σύστημα Ελέγχου: | NOVA Star |
| Επισημαίνω: | Στεγανός υπαίθριος οδηγημένος τηλεοπτικός τοίχος,LED βίντεο τοίχος για διαφήμιση,Μεγάλη εξωτερική οθόνη LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
960*960MM Pixel Pith 5MM Εξωτερικό LED Video Wall Υψηλή ανανέωση 3840Hz
Περιγραφή του προϊόντος
- Σχεδιασμός χωρίς ραφέςΤελειωμένα τυποποιημένα ντουλάπια, χωρίς προφανείς ραφές μεταξύ των ντουλαπιών, πιο όμορφη επίδραση.
- Καλό Αδιάβροχο ΣχεδιασμόΣχεδιασμένο με αδιάβροχο καουτσούκ στην πόρτα, με αδιάβροχο καπάκι στην κλειδαριά.
- Υψηλή ανανέωση 3840HzΜέχρι 3840 Hz ανανεωτικό ρυθμό για οθόνη υψηλής ευκρίνειας.
- Άλλες χημικές ενώσειςΤο ντουλάπι είναι από κράμα αλουμινίου, ελαφρύτερο και δεν σκουριάζει.
- Καλή διάχυση θερμότηταςΕνσωματωμένος ανεμιστήρας για να σχηματίσει ένα καλό σύστημα ψύξης
- Χρησιμοποιώντας υψηλής ποιότητας λαμπτήρα LEDΠιο μακρά διάρκεια ζωής από τα γενικά προϊόντα στην αγορά.
![]()
Τεχνικές προδιαγραφές
| Αριθμός τύπου | Επενδύσεις |
| Μέγεθος (MM) | 960x960x128MM |
| Δύναμη μέγιστη (W) | 900W |
| Βάρος του ντουλαπιού ((KG) | 30 κιλά |
| Δυνατότητα ανανέωσης (Hz) | 1920/3840Hz |
| Πιξέλες Πίτσα ((MM) | 5 mm |
| Καθορισμός LED | SMD1921 |
| Πιξέλες (pixel density) ((Dot/M2) | 40000Dot/M2 |
| Φωτεινότητα ((CD/M2) | 5500CD |
| Γωνία θέασης | 140° |
| Ποσοστό IP | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διατήρηση | Γύρνα πίσω. |
| Επίπεδο γκρι | 14-16Bit |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-40°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Ζωή | ≥100000 ώρες |
| Εργασιακή τάση | AC110V/220V, 50/60Hz |
Εμφάνιση λεπτομερειών
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογή με σκηνή, εκδήλωση, συναυλία, έκθεση, εκκλησία, συγκεντρώσεις, απονομές βραβείων...
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
- Ποιότητα του προϊόντος
- Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες μια ολοκληρωμένη παράδοση λύσεων για προϊόντα που σχετίζονται με σειρές.
- Μπορούμε να παρέχουμε στους πελάτες προϊόντα υψηλής ποιότητας που ξεπερνούν τις προσδοκίες τους.
- Μπορούμε να προσφέρουμε στους πελάτες μας δωρεάν εγγύηση ενός έτους και υποστήριξη ανανέωσης για εκτεταμένη κάλυψη.
- Καλύτερη εξυπηρέτηση
- Προσαρμοσμένη 24/7 υπηρεσία είναι διαθέσιμη.
- Παρέχεται δωρεάν καθοδήγηση εγκατάστασης και τεχνική υποστήριξη στους πελάτες.
- Προσφέρουμε προϊόντα και τεχνική υποστήριξη σε οποιαδήποτε χώρα ή περιοχή παγκοσμίως.
Γενικές ερωτήσεις
- Ερώτηση 1.Ποιο είναι το MOQ σας; Μπορώ να παραγγείλω μικρή παραγγελία QTY την πρώτη φορά;Α: Για νέους πελάτες, η μικρή ποσότητα παραγγελίας γίνεται δεκτή την πρώτη φορά.
- Ε. Μπορώ να τοποθετήσω μερικά δείγματα για δοκιμή και έλεγχο πριν από την τοποθέτηση της παραγγελίας;Α: Ναι, είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να πάρετε τα δείγματα.
- Ε3.Ποιος όρος πληρωμής;Απ: Συνήθως προτιμούμε L / C, T / T για μαζική παραγγελία, και Paypay για δείγματα.
- Ε.Π. Πόσα χρόνια εγγύηση έχετε για τα προϊόντα σας;Α: Για τα περισσότερα από τα προϊόντα μας, μπορούμε να προσφέρουμε 3 χρόνια εγγύηση. Για εμπορικό φως, 2 χρόνια εγγύηση.
- Μπορείτε να κάνετε προϊόντα ODM, OEM;Α: Ναι, η παραγγελία ODM, OEM είναι αποδεκτή.
- Ε. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για προϊόν φωτισμού;Απ: Πρώτον, ενημερώστε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις ή τις προτάσεις μας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία..Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
- Ε7: Σε ποια αγορά πουλάτε τα προϊόντα φωτισμού σας;Α: Τα προϊόντα μας Pixel είναι καυτή πώληση στην Ευρώπη, Νότια Αμερική, Αυστραλία,
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



