Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | CHARMING |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοθήκη, Ξύλινη Θήκη, Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τμχ την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μέγ. Εξουσία: | 200W | Διάρκεια ζωής: | ≥50000 Ώρες |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 4000 CD/m² | Γκρίζο επίπεδο: | 14-16 bit |
| Ρυθμός ανανέωσης: | 7680 Hz | Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ~ 60 ℃ |
| Επισημαίνω: | lightweight outdoor LED display,right angle LED cabinet P3.91,IP65 rental LED billboard |
||
Περιγραφή προϊόντων
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000 CD/m² |
| Maintenance Method | Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Protection Level | IP65 |
| Cabinet Weight | 7.5kg |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for reduced structural load on buildings
-
Right angle design for clean building edge transitions
-
Hard‑wired internal connection eliminates cable loosening
-
Anti‑fool mounting for fast large‑scale installation
-
Drop‑fit corner alignment without measuring tools
Product Gallery
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



