Ηλεκτρονική φωτεινή συσκευή για εξωτερικούς χώρους
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | CHARMING |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοθήκη, Ξύλινη Θήκη, Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τμχ την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ | Μέθοδος Συντήρησης: | Εμπρός & Πίσω |
|---|---|---|---|
| Μέγ. Εξουσία: | 200W | Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 | Ρυθμός ανανέωσης: | 7680 Hz |
| Λάμψη: | 3500 CD/m² | ||
| Επισημαίνω: | P3.91 υπαίθριο ντουλάπι LED,αυτόματη γωνιακή οθόνη LED,οθόνη LED ενοικίασης υψηλής συχνότητας |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Φωτεινότητα | 3500 CD/m2 |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 7680Hz |
| Ζωή | ≥50000 ώρες |
| Βάρος του ντουλαπιού | 70,9 κιλά |
| Διατήρηση | Μπροστά και πίσω |
| Μαξ. Δύναμη | 200W |
-
Ημιαυτόματη προστασία γωνίας μειώνει τα χειροκίνητα βήματα κατά την στοίβαση
-
Μεγάλη πόρπη επιτρέπει την κλειδαριά και την ξεκλειδώση του ντουλαπιού με ένα χέρι
-
Κάλυψη κουτιού χειρισμού με πίεση για να ανοίξει για ταχύτερη πρόσβαση στη συντήρηση
-
Το αδιάβροχο δαχτυλίδι από σιλικόνη εμποδίζει την υδρατμότητα μέσα στο κουτί ελέγχου
-
Η ακρίβεια της θέσης της δραστηριότητας επιτρέπει την αντικατάσταση ολόκληρου του ντουλαπιού χωρίς να αγγίζει καλά ντουλάπια



