CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | CHARMING |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P2.604 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοθήκη, Ξύλινη Θήκη, Θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τμχ την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Pixel Pitch: | 2.604 χλστ | Επίπεδο προστασίας: | IP42 |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ~ 40 ℃ | Μέγ. Εξουσία: | 100W |
| Λάμψη: | 600-800 CD/m² | Ρυθμός ανανέωσης: | 7680 Hz |
| Επισημαίνω: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
Περιγραφή προϊόντων
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



