Εξωτερικό LED Video Wall Curved P3.91 Εικόνα 500x500mm με IP65 Αδιάβροχο και 3500nit φωτεινότητα για επαγγελματική ενοικίαση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Θήκη χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, l/c, t/t, paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 PCS την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος Αριθμός: | P3.91 | Μέγεθος ντουλαπιού: | 500*500 χλστ |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ | Βαθμός IP: | IP65 |
| Φωτεινότητα οθόνης: | >3500 CD/㎡ | Συχνότητα ανανέωσης: | 7680 Hz |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 σημεία/μ2 | Μέγεθος Led: | SMD1921 |
| τύπος σάρωσης: | 1/16Scan | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ~ 60 ℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH | Διάρκεια ζωής: | ≥50,000 ώρες |
| Επισημαίνω: | Εξωτερικό LED βίντεο με καμπύλη τοίχο P3.91,IP65 τηλεοπτικός τοίχος των αδιάβροχων οδηγήσεων,3500nit φωτεινότητα ενοικίαση οθόνης LED |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εξωτερική οθόνη LED Video Wall Curved P3.91 Οθόνη 500x500mm με IP65 Αδιάβροχη και 3500nit Brightness για Επαγγελματική Ενοικίαση
Προσδιορισμός
| Τύπος Αριθμός | P3.91 |
| Διάσταση (MM) | 500*500*87mm |
| Μέγιστη ισχύς (W) | 200W |
| Φωτεινότητα (CD/m) | ≥3500 CD/㎡ |
| LED Standard | SMD1921 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης (Hz) | ≥7680Hz |
| Pixel Pitch (MM) | 3,91mm |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 Σάρωση |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων (κουκκίδα/m) | 65536 Τελεία/㎡ |
| Γκρι Επίπεδο | 14-16 bit |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20~60°C |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 Ώρες |
| Τάση λειτουργίας | AC 220V/(110V)±15% |
Στοιχεία Παραγωγής
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Παρουσίαση υπόθεσης
![]()
![]()
Εταιρικό Προφίλ
![]()
![]()
![]()
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



