Πλήρες χρώμα υψηλού φορτίου αντιστρέψιμη οθόνη LED χορευτικού δαπέδου P3.91 για γάμο ή Auto Show
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Θήκη χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, l/c, t/t, paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 PCS την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος Αριθμός: | 500 ειλικρινείς. | Διάσταση (mm): | 504*504*85MM |
|---|---|---|---|
| Μέγιστη ισχύς (W): | 200W | Υλικό του υπουργείου: | Σίδερο |
| Pixel pixel (mm): | 3,91 χλστ | Λειτουργία σάρωσης: | 1/16Scan |
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 | Ρυθμός ανανέωσης (Hz): | 1920/3840HZ |
| LED Standard: | SMD1921 | Διάσταση: | 504*504*85MM |
| Max Power: | 200W | Pixel Pitch: | 3,91 χλστ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | 1920/3840HZ | Βάρος ντουλαπιού: | 14.2kg |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~60°C | ||
Περιγραφή προϊόντων
Πλήρες χρώμα υψηλού φορτίου αντιστρέψιμο LED σκηνή χορού P3.91
Επαγγελματική οθόνη LED ενοικίασης σχεδιασμένη για γάμους και εκθέσεις αυτοκινήτων.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός τύπου | Π3.91 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 503.4 x 503,4 x 82,7 ± 1 mm |
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65536 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος LED | SMD1921 |
| Τύπος σάρωσης | 1/16 Σάρωση |
| Γκρι Σκάλα | 14-16bit |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920/7680Hz |
| φωτεινότητα οθόνης | 1500CD/m2 |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 4M |
| Μέγεθος ενότητας | 250 x 250 χιλιοστά |
| Μέγιστη ισχύς μονάδας | 40W |
| Δύναμη μέγιστης ισχύος | 200W |
| Αξία IP | IP65 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σχετική υγρασία | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Ανάλυση οθόνης | 128 x 128 |
| Βάρος του ντουλαπιού | 14.2kg |
Εικόνες προϊόντων
Εμφάνιση εφαρμογών
Αριστεία στην κατασκευή
Γιατί να Επιλέξετε το Charming LED;
Πλούσια εμπειρία
Το Charming Brand ιδρύθηκε το 2003 και είναι μια κορυφαία επιχείρηση έρευνας και ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων εφαρμογών LED.000 επιτυχημένα έργα παροχής υπηρεσιών.
Εστίαση στην ποιότητα
Επιλέγουμε αυστηρά προμηθευτές πρώτης κατηγορίας πρώτων υλών στη βιομηχανία.Η πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής 6S μας εξασφαλίζει ακρίβεια μέσα σε 1 μέτρο μετάξι., εξασφαλίζοντας σταθερά και αξιόπιστα προϊόντα.
Ακριβής έλεγχος διαδικασιών λεπτομερειών
Όλες οι διαδικασίες έχουν αυστηρό έλεγχο και αρχεία για να διασφαλιστεί η ποιότητα από τις πρώτες ύλες μέχρι την συναρμολόγηση, τη γήρανση και την παράδοση στην αποθήκη.αξιόπιστη ποιότητα για τους πελάτες και τα έργα.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



