Εξωτερικό LED τοίχωμα βίντεο με ανανεωτικό ρυθμό 7680Hz IP65 Αδιάβροχο και μεγέθος ντουλάπις 500x500mm για ζωντανή διαφήμιση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Charming |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Αριθμό μοντέλου: | P3.91 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Θήκη χαρτοκιβωτίων, ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, l/c, t/t, paypal, μετρητά |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 PCS την εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μέγεθος Led: | SMD1921 | Φωτεινότητα οθόνης: | >3500CD/㎡ |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ | Μέγεθος ντουλαπιού: | 500*500 χλστ |
| Συχνότητα ανανέωσης: | 7680 Hz | Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 dot/㎡ |
Περιγραφή προϊόντων
Εξωτερικό LED τοίχος βίντεο
Υψηλής απόδοσης εξωτερικό LED βίντεο τοίχος που προσφέρει ζωντανά χρώματα και απρόσκοπτη εγκατάσταση.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Αριθμός τύπου | Π3.91 |
|---|---|
| Διάσταση | 500 × 500 × 84 mm |
| Μαξ. Δύναμη | 200W |
| Φωτεινότητα | ≥3500 CD/m2 |
| Πρότυπο LED | SMD1921 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 7680Hz |
| Πιξέλες | 30,91 mm |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 Σάρωση |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65536 σημείο/μ2 |
| Επίπεδο γκρι | 14-16 Μπιτ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Ζωή | ≥ 50.000 ώρες |
| Εργασιακή τάση | Δύναμη εκπομπής |
Λεπτομέρειες παραγωγής
Παρουσίαση περιπτώσεων
Προφίλ εταιρείας
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



